Salon kosmetyczny Gliwice, kosmetyczka Gliwice, paznokcie Gliwice

Światłolecznictwo

Zabiegi E-light

Światłolecznictwo jest działem zarówno fizykoterapii jak i kosmetologii, który zajmuje się wpływem światła na organizm. Światło wykorzystywane w kosmetologii podczas zabiegu można nazwać fotoodmładzaniem bądź fotoregeneracją skóry.

Do terapii światłem wykorzystujemy siedem kolorów – każdy ma inne zastosowanie i przeznaczony jest w innym celu, dlatego dobierany jest przy każdym zabiegu indywidualnie dla pacjenta. Energia powstająca podczas zabiegu nie wytwarza ciepła, dlatego zabieg uważany jest za całkowicie nieinwazyjny, szybki i bezbolesny. Światło w terapii fotonowej posiada niską częstotliwość, co pozwala pobudzić aktywność biologiczną komórek.

Zastosowanie terapii fotonowej

Zabiegi E-light
  • czerwony – przeciwzmarszczkowy, doskonały na zwiotczałą skórę, redukuje tłuszcz
  • zielony – stosowany do wzmocnienia kapilary naczyń krwionośnych, minimalizacji zaczerwienień, likwidacji pajączków, liftingu skóry wokół oczu i poduszek pod oczami
  • niebieski – używany przy leczeniu trądziku, wysypce, zaburzeniach w wydzielaniu serum, jak również redukcji zaczerwienień
  • żółty – idealny dla szarej i matowej skóry, poprawia cyrkulację limfy i aktywuje komórki
  • purpurowy – przyśpiesza regenerację i stopień odżywienia skóry
  • turkusowy – zmniejsza zbytnią wrażliwość skóry, likwiduje pajączki
  • biały – służy do wybielania, rozjaśniania piegów oraz zmian pigmentacyjnych

Zobacz nasze aktualne promocje

Piękne paznokcie przez 2 tygodnie! Manicure hybrydowy - zaskocz wszystkich swoim wyglądem! Tylko teraz paznokcie hybrydowe w cenie 60zł!

-15%

Wykupując 3 zabiegi mezoterapii igłowej, kolejne 2 dostaniesz za pól ceny! Nie pozwól by zmarszczki zawładnęły Twoją skórą!

-50%

do góry

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Gliwice futuresystems.pl